Number Double (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Text field
pt: Campo de texto

en: Decimal marker
pt: Separador decimal

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
pt: O caractere que os usuários utilizarão para marcar o ponto decimal nos formulários.

en: Decimal point
pt: Ponto

en: Comma
pt: Virgula
