Number Double (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Text field
ro: Câmp text

en: Decimal marker
ro: Separator zecimale

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
ro: Caracterul inserat de utilizatori pentru a indica punctul zecimal în formulare.

en: Decimal point
ro: Separator zecimal

en: Comma
ro: virgulă
