Number Double (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text field
be: Текставае поле

en: The number of digits to the right of the decimal.
be: Колькасць лічбаў справа ад дзесятковай коскі.

en: Decimal marker
be: Дзесятковы знак

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
be: Сімвал, які карыстальнікі будуць уводзіць, каб адзначыць дзесятковую коску ў формах.

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Comma
be: Коска
