Number Double (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: The number of digits to the right of the decimal.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྗེས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས།

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རེའུ་མིག་ནང་དུ་སིལ་གྲངས་མཚོན་བྱེད་ཀྱི་ཡིག་འབྲུ།

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽
