Number Double (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Text field
ca: Camp de text

en: Double
ca: Doble

en: The number of digits to the right of the decimal.
ca: El nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Decimal marker
ca: Separador de decimals

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
ca: El caràcter que els usuaris introduiran com a separador dels decimals en els formularis.

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Comma
ca: Coma
