Number Double (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Text field
cs: Textové pole

en: Double
cs: Dvojité

en: The number of digits to the right of the decimal.
cs: Počet míst za desetinnou čárkou.

en: Decimal marker
cs: Oddělovač desetinných míst

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
cs: Znak, použitý uživateli jako desetinná čárka ve formulářích.

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Comma
cs: Čárka
