Number Double (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Double
el: Διπλάσιο

en: The number of digits to the right of the decimal.
el: Ο αριθμός των ψηφίων στα δεξιά της υποδιαστολής.

en: Decimal marker
el: Χαρακτήρας υποδιαστολής

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
el: Ο χαρακτήρας που θα εισάγουν οι χρήστες για την υποδιαστολή στις φόρμες.

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Comma
el: Κόμμα
