Number Double (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Text field
es: Campo de texto

en: Double
es: Doble

en: The number of digits to the right of the decimal.
es: El número de dígitos a la derecha de la coma decimal.

en: Decimal marker
es: Marcador decimal

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
es: El carácter que los usuarios escribirán para indicar los decimales en los formularios.

en: Decimal point
es: Coma decimal

en: Comma
es: Coma
