Number Double (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Text field
id: Bidang isian teks

en: The number of digits to the right of the decimal.
id: Angka digit disebelah kanan desimal.

en: Decimal marker
id: Tanda desimal

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
id: Karakter pengguna akan dimasukan untuk menandai poin desimal di form.

en: Decimal point
id: Poin desimal

en: Comma
id: Koma
