Number Double (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Double
fi: Kaksinkertainen

en: The number of digits to the right of the decimal.
fi: Numeroiden määrä desimaalin oikealla puolella.

en: Decimal marker
fi: Desimaalimerkki

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
fi: Merkki, jonka käyttäjät syöttävät desimaalierottimeksi lomakkeissa.

en: Decimal point
fi: Desimaalipiste

en: Comma
fi: Pilkku
