Number Double (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text field
gl: Campo de texto

en: The number of digits to the right of the decimal.
gl: O número de díxitos á dereita da coma.

en: Decimal marker
gl: Marca de decimal

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
gl: O carácter que os usuarios deberán introducir para marcar a coma decimal nos formularios.

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Comma
gl: Coma
