Number Double (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Double
he: להכפיל

en: The number of digits to the right of the decimal.
he: מספר הספרות מימין לנקודה.

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
he: התו אותו יזינו משתמשים כדי לסמן נקודה עשרונית בטפסים.

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Comma
he: פסיק
