Number Double (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Text field
hr: Polje teksta

en: The number of digits to the right of the decimal.
hr: Broj znamenki desno od decimalnog zareza.

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
hr: Oznaka koju će korisnik unijeti kako bi obilježio decimalni zarez u obrascima.

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez
