Number Double (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: Text field
jv: Field tèks

en: The number of digits to the right of the decimal.
jv: Jumlah digit angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: Decimal marker
jv: Tandha desimal

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
jv: Karakter panganggo arep dilebokna kangga nandhani titik desimal nang form.

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Comma
jv: Koma
