Number Double (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Text field
sv: Textfält

en: The number of digits to the right of the decimal.
sv: Antalet siffror till höger om decimalen.

en: Decimal marker
sv: Decimaltecken

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
sv: Tecken användare kommer att mata in för att markera decimalpunkten i formulär.

en: Decimal point
sv: Decimalkomma

en: Comma
sv: Komma
