U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Weather
da: Vejr

en: Display units
da: Enheder

en: You can specify which units should be used for displaying the data.
da: Du kan vælge hvilke enheder der bruges til visning af data.

en: Temperature
da: Temperatur

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Display name
da: Display

en: Weather Forecast
da: Vejrudsigt
