U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: N/A
he: -ללא-

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Display name
he: שם תצוגה
