U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: N/A
it: N/D

en: Temperature
it: Temperatura

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Display name
it: Nome visualizzato
