U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Weather
pt: Condições meteorológicas

en: Display units
pt: Mostrar unidades

en: N/A
pt: N/D

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Display name
pt: Mostrar o nome
