U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Weather
ta: வானிலை

en: Display units
ta: காட்சி அலகுகள்

en: N/A
ta: இல்

en: Display name
ta: காட்சி பெயர்
