U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Weather
hu: Időjárás

en: Display units
hu: Mértékegységek megjelenítése

en: N/A
hu: Nincs adat

en: You can specify which units should be used for displaying the data.
hu: Itt adható meg, hogy milyen mértékegységben jelenjenek meg az adatok.

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Weather Forecast
hu: Időjárás előrejelzés
