U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: N/A
lt: N/D

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas
