U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Weather
sk: Počasie

en: Temperature
sk: Teplota

en: Celsius
sk: Celzia

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Display name
sk: Zobrazované meno
