U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Display units
sv: Enheter för visning

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Display name
sv: Visningsnamn
