U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: N/A
ca: No aplica

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Display name
ca: Nom de la presentació
