U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Weather
kn: ಹವಾಮಾನ

en: Celsius
kn: ಸೆಲ್ಸಿಯಸ್

en: Fahrenheit
kn: ಫ್ಯಾರನ್‍ಹೀಟ್

en: Weather Forecast
kn: ಹವಾಮಾನ ಮುನ್ಸೂಚನೆ
