U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Weather
mn: Цаг агаар

en: Display units
mn: Нэгжүүдийг харуулах

en: Temperature
mn: Температур

en: Celsius
mn: Цельс
