U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Weather
ro: Vremea

en: Display units
ro: Afişează unităţi

en: N/A
ro: N/D

en: You can specify which units should be used for displaying the data.
ro: Puteţi specifica care unităţi să fie folosite pentru afişarea datelor

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Display name
ro: Nume de afişare
