U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Weather
fi: Sää

en: Display units
fi: Yksiköt

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Display name
fi: Näyttönimi
