U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Weather
gl: O tempo

en: N/A
gl: N/D

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Weather Forecast
gl: Previsión do Tempo
