U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Weather
hr: Vrijeme

en: Display units
hr: Jedinice za prikaz

en: N/A
hr: N/D

en: You can specify which units should be used for displaying the data.
hr: Možete odrediti koje jedinice koristiti za prikaz podataka.

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Celsius
hr: °C

en: Fahrenheit
hr: Fahrenheita
