U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Weather
es: Tiempo

en: Display units
es: Unidades de presentación

en: N/A
es: N/D

en: Temperature
es: Temperatura

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Display name
es: Mostrar nombre

en: Default location
es: Ubicación predeterminada
