U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Weather
ja: 天気

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Display name
ja: 表示名

en: Default location
ja: デフォルトの位置
