U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Weather
pt: Tempo

en: Display units
pt: Exibir unidades

en: N/A
pt: N/D

en: You can specify which units should be used for displaying the data.
pt: Você pode especificar quais unidades que devem ser usadas para exibir os dados

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Display name
pt: Nome da vista
