Open Atrium Appearance (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Appearance
de: Design

en: Menus
de: Menüs

en: Banners
de: Banner

en: Banner Image
de: Banner-Bild

en: Manage appearance
de: Aussehen verwalten
