Open Atrium Appearance (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Menus
hu: Menük

en: Banners
hu: Bannerek

en: Save as default
hu: Mentés alapértelmezettként
