Open Atrium Appearance (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Appearance
fr: Apparence

en: Banners
fr: Bannières

en: Save as default
fr: Enregistrer comme valeur par défaut

en: Banner Image
fr: Image de la bannière
