Open Atrium Appearance (7.x-2.7) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Menus
fi: Valikot

en: Banners
fi: Bannerit

en: Banner Text
fi: Banneriteksti

en: Banner Image
fi: Bannerikuva

en: Banner Position
fi: Bannerin sijainti

en: Manage the appearance for this group.
fi: Hallitse valitun ryhmän ulkoasu.

en: Manage appearance of a group.
fi: Hallitse ryhmän ulkoasu.

en: Open Atrium Appearance
fi: Open Atrium näyttöasetukset
