Open Atrium Appearance (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Appearance
ru: Оформление

en: Menus
ru: Меню

en: Banners
ru: Баннеры

en: Save as default
ru: Сохранить как значение по умолчанию
