Open Atrium Base Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Open
ast: Abrir

en: Add
ast: Amestar

en: Menu
ast: Menú

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: active
ast: activu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Navigation
ast: Navegación

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Link color
ast: Color del enllaz
