Open Atrium Base Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Add
bs: Dodaj

en: Menu
bs: Meni

en: active
bs: aktivan

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Navigation
bs: Navigacija

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Link color
bs: Boja linka

en: Permission
bs: Dozvole

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: @current of @max
bs: @current od @max

en: Search form
bs: Forma za pretragu
