Open Atrium Base Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Open
gl: Aberta

en: Add
gl: Engadir

en: Menu
gl: Menú

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: active
gl: activo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Navigation
gl: Navegación

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Permission
gl: Permiso

en: Show descriptions
gl: Amosar descricións

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Expand layout to include descriptions.
gl: Produce un deseño menos compacto que inclúe as descricións.

en: Hide descriptions
gl: Ocultar descricións

en: Compress layout by hiding descriptions.
gl: Produce un deseño menos compacto que inclúe as descricións.

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: done
gl: feito

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Add new content
gl: Engadir novo contido

en: @current of @max
gl: @current de @max

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Slate
gl: Lousa

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Sidebar borders
gl: Beira da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Plum
gl: Cirola

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo

[ctx: date_nav]
en: Next
gl: Seguinte
    no contexto: date_nav
