Open Atrium Base Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Open
ro: Deschideți

en: Add
ro: Adaugă

en: Menu
ro: Meniu

en: Footer
ro: Subsol

en: Filter
ro: Filtru

en: active
ro: activ

en: Text color
ro: Culoare text

en: Navigation
ro: Navigator

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Link color
ro: Culoare link

en: Permission
ro: Permisiune

en: Show descriptions
ro: Arată descrieri

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Expand layout to include descriptions.
ro: Extinde formatul pentru a include descrierile.

en: Hide descriptions
ro: Ascunde descrierile

en: Compress layout by hiding descriptions.
ro: Comprimați aspectul ascunzând descrierile.

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: done
ro: gata

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Add new content
ro: Adăugare conţinut nou

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Slate
ro: Ardezie

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Main background
ro: Fundal principal

en: Sidebar background
ro: Imagine de fundal laterală

en: Sidebar borders
ro: Margini laterale

en: Footer background
ro: Culoare de fundal a subsolului paginii

en: Plum
ro: Prună

en: Title and slogan
ro: Titlu și slogan

en: Ice
ro: Gheață
