Open Atrium Base Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Menu
sr: Мени

en: Footer
sr: Подножје

en: Filter
sr: Филтрирај

en: active
sr: активан

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: done
sr: готово

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган
