Open Atrium Base Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Hide descriptions
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Plum
ug: ئالۇچا
