Open Atrium Base Theme (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Add
el: Προσθήκη

en: Menu
el: Μενού

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: active
el: ενεργός

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Permission
el: Άδεια

en: Show descriptions
el: Εμφάνιση περιγραφών

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Expand layout to include descriptions.
el: Επέκταση της διάταξης για τη συμπερίληψη των περιγραφών.

en: Hide descriptions
el: Απόκρυψη περιγραφών

en: Compress layout by hiding descriptions.
el: Συμπύκνωση της διάταξης με την απόκρυψη των περιγραφών.

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: done
el: έγινε

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Add new content
el: Υποβολή νέας ύλης

en: @current of @max
el: @current από @max

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Sidebar background
el: Φόντο πλευρικής στήλης

en: Sidebar borders
el: Πλαίσια πλευρικής στήλης

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Title and slogan
el: Τίτλος και σλόγκαν
