Open Atrium Base Theme (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Open
ka: ღია

en: Add
ka: დამატება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Filter
ka: ფილტრი

en: active
ka: აქტიური

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Permission
ka: უფლება

en: Show descriptions
ka: აღწერების ჩვენება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
