Open Atrium Base Theme (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Open
pl: Otwarte

en: Add
pl: Dodaj

en: Footer
pl: Stopka

en: Filter
pl: Filtr

en: active
pl: aktywny

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Blue Lagoon
pl: Niebieska laguna

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Show descriptions
pl: Pokaż opisy

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Expand layout to include descriptions.
pl: Zajmujący więcej miejsca tryb, w którym wyświetlane są opisy.

en: Hide descriptions
pl: Ukryj opisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
pl: Zajmujący mniej miejsca tryb, w którym opisy nie są wyświetlane.

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: done
pl: zrobione

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Add new content
pl: Dodaj nową zawartość

en: Pause
pl: Pauza

en: Play
pl: Odtwórz

en: @current of @max
pl: @current z @max

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Slate
pl: Popielaty

en: Status message
pl: Komunikat

en: Main background
pl: Główne tło

en: Sidebar background
pl: Tło paska bocznego

en: Sidebar borders
pl: Obrys paska bocznego

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Plum
pl: Śliwka

en: Header background
pl: Tło nagłówka

en: Title and slogan
pl: Tytuł i slogan

en: Firehouse
pl: Remiza

en: Ice
pl: Lód

[ctx: date_nav]
en: Next
pl: Następny

en: Content background
pl: Tło zawartości
