Open Atrium Base Theme (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (40 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Open
fa: باز

en: Add
fa: افزودن

en: Menu
fa: قائم

en: Footer
fa: پاورقی

en: Filter
fa: صافی

en: active
fa: فعال

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Navigation
fa: پیمایش

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Permission
fa: مجوز

en: Show descriptions
fa: نمایش توضیحات

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Expand layout to include descriptions.
fa: بسط صفحه آرایی برای شامل شدن توضیحات.

en: Hide descriptions
fa: پنهان نمودن توضیحات

en: Compress layout by hiding descriptions.
fa: کوچک نمودن صفحه آرایی با مخفی نمودن توضیحات.

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: done
fa: انجام

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: Search form
fa: ورقه جستجو

en: Slate
fa: تخته سنگ

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی

en: Sidebar background
fa: رنگ زمینه ی نوار کناری

en: Sidebar borders
fa: حاشیه‌ های نوار کناری

en: Footer background
fa: رنگ زمینه‎ی قسمت پایینی

en: Title and slogan
fa: عنوان و شعار سایت

en: Firehouse
fa: ایستگاه آتش‌نشانی

en: Ice
fa: یخ
