Open Atrium Base Theme (7.x-2.1) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Add new content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນໃໝ່

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
